Zamień węgiel na gaz

ekstrakt zielonej herbaty

Grillowanie, jedna z ulubionych rozrywek ogrodowych Polaków, jest dobrym sposobem na wspólne spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Ponadto wrzucenie na ruszt mięs stanowi wyjątkowo łatwą metodę przygotowania posiłku.

Grillowanie nie jest jednak pozbawione wad. Spalanie tłuszczu zwierzęcego wyciekającego z grillowanych potraw powoduje powstawanie szkodliwych dla zdrowia substancji rakotwórczych.

Ponadto spalanie węgla drzewnego to źródło nieprzyjemnych zapachów. Atrakcyjną alternatywą wydaje się więc grill gazowy.

Dzięki temu nowatorskiemu urządzeniu przygotujemy nasze grillowane potrawy szybko i wygodnie. Unikniemy silnego zapachu spalonego węgla, a poza tym po posiłku sprawnie i łatwo oczyścimy urządzenie z resztek jedzenia.

Nade wszystko otrzymamy jednak smaczne i zdrowe grillowane mięso. Przyrządzanie mięs na grillu gazowym odbywa się bowiem bez konieczności oddziaływania spalonych substancji na pożywienie.

Dodatkowym atutem opisywanego sprzętu jest możliwość dostosowania temperatury pieczenia do potrzeb konkretnego dania. Dzięki tej funkcji unikniemy przypaleń albo zbyt długiego czasu oczekiwania na potrawy.