Zapłać, ale nie gotówką

Zapłać, ale nie gotówką

13 maja 2018 Off By Franciszek
krzesla.nicesite.com.pl

Stworzenie możliwości płatności kartą płatniczą, znalazło wielu zainteresowanych, nie ma chyba już nikogo, kto nie ma konta w banku. To bardzo wygodny i bezpieczny sposób na nasze oszczędności.

Jednak rozwój techniki pozwolił, na stworzenie czegoś bardziej spektakularnego. Dzisiejszy telefon, a właściwie zastosowana w nim aplikacja, umożliwia bez gotówkowe transakcje, dzięki technologii płatności zbliżeniowych.

Korzystanie z tej funkcji jest bardzo proste. Wystarczy pobrać aplikacje na odpowiednim do tego telefonie.

Przed dokonaniem zakupów, należy uruchomić funkcje płatności, wybrać odpowiednie konto, z którego chcesz skorzystać, a następnie zbliżyć telefon do czytnika kart w sklepie. Teraz tylko, w przypadku płatności powyżej pięćdziesięciu złotych, wprowadzasz kod PIN i gotowe.

To ciekawe rozwiązanie, zdecydowanie przyspiesza płatność, a tym samym zmniejsza kolejki przy kasach, co dzisiaj jest dość istotną kwestią. Dlatego technologia ta zyskuje coraz więcej zwolenników, ponieważ jest bezpieczna, prosta w obsłudze, a co najważniejsze nie musisz już się martwić, że zapomniałeś gotówki czy karty kredytowej, bo bez telefonu nikt z nas nie wychodzi z domu.

www.trzos.gniezno.pl